Regulamin konkursu fanpage Zielony Serwis Piotr Szostek

 1. Organizatorem konkursu jest sklep Zielony Serwis Piotr Szostek www.zielony-serwis.pl z siedzibą w Siedlcach ul. Artyleryjska 18
 2. Miejscem przeprowadzenia konkursu jest portal Facebook.com,
 3. Konkurs przeznaczony jest dla fanów strony https://www.facebook.com/ZielonySerwisSzostek
 4. Konkurs polega na 2 etapach. Etap 1 polega na przesłaniu przez uczestników na MESSENGER Zielonego serwisu zdjęcia swojego ogrodu, działki, trawnika w pomysłowej aranżacji. Zebrane zgłoszenia w formie albumu fotograficznego zostaną opublikowane i od momentu publikacji rozpocznie się 2 etap konkursu – głosowanie. Głosować mogą wszyscy zalogowani użytkownicy Facebooka dowolną reakcją (kciukiem, serduszkiem etc.). Po etapie 2 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu – wszystkie reakcje zostaną zsumowane i wyłonieni zostaną zwycięzcy: 1 nagroda główna i 3 nagrody dodatkowe.
 5. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie posiadające konto na Facebooku
 6. Wysłanie własnego zdjęcia jest równoznaczne ze zgłoszeniem do konkursu.
 7. Uczestnik wysyłając zdjęcie organizatorowi zgadza się jednocześnie na jego publikację w ramach konkursu oraz później w kanałach i komunikacji marketingowej firmy bez dochodzenia dodatkowego wynagrodzenia z tytułu tej publikacji.
 8. Nagrodami w konkursie są; nagroda główna kosiarka elektryczna oraz 3 Vouchery na kwotę 200 zł do realizacji w sklepie Zielony-Serwis.pl (przy zakupie za min 400 zł)
 9. Terminy:
  Rozpoczęcie konkursu:
 10. zgłoszenia od 17-23.05 do 23:59
 11. głosowanie od 24-30.05 do 23.59
 12. rozstrzygnięcie 31.05 o 12:00
 13. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia konkursu bez podania przyczyny. Zastrzega także prawo do wskazania innego zwycięzcy w przypadku podejrzenia kupowania lajków lub zdobywania ich w sposób nieuczciwy i niezgodny z zasadami zdrowej konkurencji oraz fair play.