Serwis

Serwis urządzeń ogrodniczych i leśnych Siedlce

Jesteśmy doświadczonym i wciąż rozwijającym  się zespołem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie napraw kosiarek, napraw pił, napraw podkaszarek i kos. Prowadzimy serwis urządzeń ogrodniczych w Siedlcach. Zoptymalizowaliśmy czas obsługi urządzeń, dzięki temu czas na jaki zostawisz w serwisie swoją kosiarkę czy piłę jest skrócony do minimum. Doświadczony personel zwraca uwagę na każdy detal, a system kontroli minimalizuje błędy przy naprawie sprzętu ogrodniczego. Wszystko to w przystępnych cenach – z roku na rok zwiększa się liczba naszych stałych klientów. Dołącz do nich i Ty!

Tutaj publikujemy listę najczęstszych awarii, z którymi być może poradzisz sobie sam.

WYGODNA USŁUGA SERWISOWA D2D DLA URZĄDZEŃ FIRMY NAC OBJĘTYCH OKRESEM GWARANCJI

Nie możesz przywieźć sprzętu do serwisu w Siedlcach? Wypełnij formularz a my wyślemy do Ciebie kuriera który odbierze zepsutą kosiarkę, piłę czy inny sprzęt. Naprawione urządzenie odeślemy z powrotem na wskazany adres.

Karty katalogowe i instrukcje obsługi produktów NAC

Bardzo często pytacie nas o instrukcję obsługi urządzeń NAC. Jeśli potrzebujesz instrukcji lub karty katalogowej swojego urządzenia NAC, kliknij w poniższy link i odszukaj swoje urządzenie na liście.

Zdiagnozowałeś usterkę w swoim urządzeniu? Chcesz zamówić część do swojego urządzenia NAC? Odszukaj na liście kartę produktu swojego urządzenia i podaj nam numer części. Z łatwością odszukamy części NAC, których potrzebujesz.